SZMMSZ10T1
Číslo produktu DigiKey
2156-SZMMSZ10T1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZMMSZ10T1
Popis
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 10 V 500 mW ±5% Montáž na povrch SOD-123
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
200 nA @ 7 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 20 mA
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Kvalifikace
AEC-Q101
Tolerance
±5%
Způsob montáže
Montáž na povrch
Výkon - max
500 mW
Pouzdro
Impedance (max) (Zzt)
20 Ohms