NCP1076AAP065G je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
onsemi
Skladem : 180
Katalogový list
Offline převodník Zpětný běh Topologie 65kHz 7-PDIP
NCP1076AAP065G
Číslo produktu DigiKey
NCP1076AAP065GOS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCP1076AAP065G
Popis
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7DIP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Pracovní cyklus
68%
Výrobce
onsemi
Spínací kmitočet
65kHz
Balení
Trubice
Výkon (W)
31 W
Stav součásti
Zastaralé
Ochrana proti poruchám
Omezení proudu, Překročení výkonu, Přehřátí, Přepětí, Zkrat
Výstupní izolace
Izolovaný
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Vnitřní spínač(e)
Ano
Pouzdro
8-DIP (0,300", 7,62mm), 7 přívodů
Průrazné napětí
700V
Dodávaná velikost pouzdra
7-PDIP
Topologie
Zpětný běh
Způsob montáže
Průchozí otvor
Spouštěcí napětí
8.4 V
Základní číslo produktu
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
6,5V ~ 20V