BSR16/DG/B4VL
Číslo produktu DigiKey
2156-BSR16/DG/B4VL-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSR16/DG/B4VL
Popis
TRANS PNP 60V 0.6A SOT23-3
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bipolární tranzistor (BJT) PNP 60 V 600 mA 200MHz 250 mW Montáž na povrch SOT23-3 (TO-236)
Kategorie
Stejnosměrný proudový zisk (hFE) (min) při Ic, Vce
100 při 150mA, 10V
Mfr
Výkon - max
250 mW
Balení
Hromadné balení
Přechodový kmitočet
200MHz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
150°C (TJ)
Typ tranzistoru
Třída
Automobilový průmysl
Proud kolektoru (Ic) (max)
600 mA
Kvalifikace
AEC-Q101
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
60 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Saturace Vce (max) při Ib, Ic
1,6V při 50mA, 500mA