SM-RVT70HSTNWN00
Číslo produktu DigiKey
5436-SM-RVT70HSTNWN00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-RVT70HSTNWN00
Popis
7.0" RGB, HB, IPS, NO METAL FRAM
Podrobný popis
Nedotykový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) RGB 7" (177,80mm) 1024 x 600 (WSVGA)
Kategorie
Sledovací plocha
156,90mm Š x 89,63mm V
Počet obrazových bodů
1024 x 600 (WSVGA)
Rozhraní
RGB
Dotyková obrazovka
Nedotykový
Velikost bodu
0,05mm Š x 0,14mm V
Úhlopříčka obrazovky
7" (177,80mm)
Rozteč bodů
0,15mm Š x 0,14mm V