SM-RVT70HSSFWCA0
SM-RVT70HSSFWCA0
Číslo produktu DigiKey
5436-SM-RVT70HSSFWCA0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-RVT70HSSFWCA0
Popis
STM32, 7.0" HB,IPS,ATOUCH CG,MET
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) I2C 7" (177,80mm) 1024 x 600
Kategorie
Sledovací plocha
155,01mm Š x 86,72mm V
Počet obrazových bodů
1024 x 600
Rozhraní
I2C
Dotyková obrazovka
Kapacitní
Úhlopříčka obrazovky
7" (177,80mm)
Rozteč bodů
0,15mm Š x 0,14mm V