Obrázek pro SM-RVT70HSMFWN00 není k dispozici
SM-RVT70HSMFWN00
Číslo produktu DigiKey
5436-SM-RVT70HSMFWN00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-RVT70HSMFWN00
Popis
7.0" MIPI DSI, HB, IPS, METAL FR
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) I2C, MIPI, UART, USB 7" (177,80mm) 1024 x 600
Kategorie
Sledovací plocha
156,90mm Š x 89,63mm V
Počet obrazových bodů
1024 x 600
Rozhraní
I2C, MIPI, UART, USB
Dotyková obrazovka
Kapacitní
Úhlopříčka obrazovky
7" (177,80mm)
Rozteč bodů
0,15mm Š x 0,14mm V