Obrázek pro SM-RVT70HSLNWN00 není k dispozici
SM-RVT70HSLNWN00
Číslo produktu DigiKey
5436-SM-RVT70HSLNWN00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-RVT70HSLNWN00
Popis
7.0" LVDS, HB, IPS, NO METAL FRA
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Nedotykový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) LVDS 7" (177,80mm) 1024 x 600 (WSVGA)
Kategorie
Sledovací plocha
156,90mm Š x 89,63mm V
Výrobce
Riverdi
Podsvětlení
LED – bílá
Balení
Krabice
Počet obrazových bodů
1024 x 600 (WSVGA)
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
LVDS
Typ displeje
TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině)
Typ řídicí jednotky
Režim zobrazení
Transmisivní
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Dotyková obrazovka
Nedotykový
Barva pozadí
Černá
Úhlopříčka obrazovky
7" (177,80mm)
Rozteč bodů
0,15mm Š x 0,14mm V