SM-RVT50HQTNWCA0
Číslo produktu DigiKey
5436-SM-RVT50HQTNWCA0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-RVT50HQTNWCA0
Popis
5.0" RGB,HB,IPS, ATOUCH CG, ILI2
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) I2C, RGB, UART, USB 5" (127,00mm) 800 x 480 (WVGA)
Kategorie
Sledovací plocha
108,60mm Š x 65,40mm V
Počet obrazových bodů
800 x 480 (WVGA)
Rozhraní
I2C, RGB, UART, USB
Dotyková obrazovka
Kapacitní
Úhlopříčka obrazovky
5" (127,00mm)
Rozteč bodů
0,14mm Š x 0,14mm V