Obrázek pro SM-RVT50HQTFWN00 není k dispozici
SM-RVT50HQTFWN00
Číslo produktu DigiKey
5436-SM-RVT50HQTFWN00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-RVT50HQTFWN00
Popis
5.0" RGB, HB, IPS, METAL FRAME
Podrobný popis
Nedotykový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) RGB 5" (127,00mm) 800 x 480 (WVGA)
Počet obrazových bodů
800 x 480 (WVGA)
Rozhraní
RGB
Typ řídicí jednotky
ST7262-G4
Dotyková obrazovka
Nedotykový
Velikost bodu
0,14mm Š x 0,14mm V
Úhlopříčka obrazovky
5" (127,00mm)
Rozteč bodů
0,14mm Š x 0,14mm V
Sledovací plocha
120,70mm Š x 75,80mm V