Obrázek pro SM-RVT50HQLFWN00 není k dispozici
SM-RVT50HQLFWN00
Číslo produktu DigiKey
5436-SM-RVT50HQLFWN00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-RVT50HQLFWN00
Popis
5.0" LVDS, , HB, IPS, METAL FRAM
Podrobný popis
Nedotykový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) 5" (127,00mm) 800 x 480 (WVGA)
Kategorie
Sledovací plocha
110,00mm Š x 66,80mm V
Počet obrazových bodů
800 x 480 (WVGA)
Rozhraní
6-Bit/8-Bit, LVDS
Typ řídicí jednotky
ST7262-G4
Dotyková obrazovka
Nedotykový
Úhlopříčka obrazovky
5" (127,00mm)
Rozteč bodů
0,14mm Š x 0,14mm V