SM-RVT50HQBFWCA0
SM-RVT50HQBFWCA0
Číslo produktu DigiKey
5436-SM-RVT50HQBFWCA0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-RVT50HQBFWCA0
Popis
EVE4 5.0", HB, IPS, BT817Q, CTP,
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) QSPI, SPI 5" (127,00mm) 800 x 480 (WVGA)
Kategorie
Sledovací plocha
108,60mm Š x 65,40mm V
Počet obrazových bodů
800 x 480 (WVGA)
Rozhraní
QSPI, SPI
Typ řídicí jednotky
BT817Q, ILI2132A
Dotyková obrazovka
Kapacitní
Úhlopříčka obrazovky
5" (127,00mm)
Rozteč bodů
0,14mm Š x 0,14mm V