SM-RVT43HLTNWN00
Číslo produktu DigiKey
5436-SM-RVT43HLTNWN00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-RVT43HLTNWN00
Popis
4.3" RGB, HB, IPS, NO METAL FRAM
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Nedotykový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) Paralelní, 24bitový (RGB) 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategorie
Sledovací plocha
95,04mm Š x 53,86mm V
Výrobce
Riverdi
Podsvětlení
LED – bílá
Balení
Krabice
Počet obrazových bodů
480 x 272
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
Paralelní, 24bitový (RGB)
Typ displeje
TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině)
Typ řídicí jednotky
SC7283
Režim zobrazení
Transmisivní
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Dotyková obrazovka
Nedotykový
Rozteč bodů
0,20mm Š x 0,20mm V
Úhlopříčka obrazovky
4,3" (109,22mm)