Obrázek pro SM-RVT43HLTFWN00 není k dispozici
SM-RVT43HLTFWN00
Číslo produktu DigiKey
5436-SM-RVT43HLTFWN00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-RVT43HLTFWN00
Popis
4.3" RGB, HB, IPS, METAL FRAME
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Nedotykový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) RGB 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategorie
Sledovací plocha
Larg. 97,24mm x alt. 56,32mm
Výrobce
Riverdi
Podsvětlení
LED – bílá
Balení
Krabice
Počet obrazových bodů
480 x 272
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
RGB
Typ displeje
TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině)
Typ řídicí jednotky
SC7283
Režim zobrazení
Transmisivní
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Dotyková obrazovka
Nedotykový
Barva pozadí
Černá
Úhlopříčka obrazovky
4,3" (109,22mm)
Rozteč bodů
0,20mm Š x 0,20mm V