Obrázek pro SM-RVT35HHTNWN00 není k dispozici
SM-RVT35HHTNWN00
Číslo produktu DigiKey
5436-SM-RVT35HHTNWN00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-RVT35HHTNWN00
Popis
RGB, HB, IPS, NO METAL FRAME
Podrobný popis
Nedotykový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) RGB 3,5" (88,90mm) 320 x 240 (QVGA)
Počet obrazových bodů
320 x 240 (QVGA)
Rozhraní
RGB
Typ řídicí jednotky
ST7272A
Dotyková obrazovka
Nedotykový
Velikost bodu
0,07mm Š x 0,22mm V
Úhlopříčka obrazovky
3,5" (88,90mm)
Rozteč bodů
0,22mm Š x 0,22mm V
Sledovací plocha
72,08mm Š x 54,56mm V