SM-RVT101HVSNWN00
SM-RVT101HVSNWN00
Číslo produktu DigiKey
5436-SM-RVT101HVSNWN00-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-RVT101HVSNWN00
Popis
STM32,10.1" HB,IPS
Podrobný popis
Nedotykový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Kategorie
Sledovací plocha
220,06mm Š x 138,70mm V
Počet obrazových bodů
1280 x 800 (WXGA1)
Typ řídicí jednotky
STM32H757XIH6
Dotyková obrazovka
Nedotykový
Rozteč bodů
0,17mm Š x 0,17mm V
Úhlopříčka obrazovky
10,1" (256,54mm)