SM-RVT101HVSFWCA0
SM-RVT101HVSFWCA0
Číslo produktu DigiKey
5436-SM-RVT101HVSFWCA0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-RVT101HVSFWCA0
Popis
STM32, 10.1" HB,IPS,ATOUCH CG,ME
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) I2C 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Kategorie
Sledovací plocha
217,96mm Š x 136,60mm V
Počet obrazových bodů
1280 x 800 (WXGA1)
Rozhraní
I2C
Dotyková obrazovka
Kapacitní
Úhlopříčka obrazovky
10,1" (256,54mm)
Rozteč bodů
0,17mm Š x 0,17mm V