SM-RVT101HVHFWCA0
SM-RVT101HVHFWCA0
Číslo produktu DigiKey
5436-SM-RVT101HVHFWCA0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-RVT101HVHFWCA0
Popis
HB, IPS,10.1", ATOUCH CG, ILI213
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) HDMI, USB 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Kategorie
Sledovací plocha
217,96mm Š x 136,60mm V
Počet obrazových bodů
1280 x 800 (WXGA1)
Rozhraní
HDMI, USB
Typ řídicí jednotky
ILI2132A
Dotyková obrazovka
Kapacitní
Úhlopříčka obrazovky
10,1" (256,54mm)
Rozteč bodů
0,17mm Š x 0,17mm V