SM-RVT101HVDNWC00-B V1.0A
Číslo produktu DigiKey
5436-SM-RVT101HVDNWC00-BV1.0A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SM-RVT101HVDNWC00-B V1.0A
Popis
TORADEX,10.1" HB,IPS, CTP, OPTI
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) MIPI 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Kategorie
Sledovací plocha
217,96mm Š x 136,60mm V
Výrobce
Riverdi
Podsvětlení
LED – bílá
Balení
Krabice
Počet obrazových bodů
1280 x 800 (WXGA1)
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
MIPI
Typ displeje
TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině)
Typ řídicí jednotky
Režim zobrazení
Transmisivní
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Dotyková obrazovka
Kapacitní
Barva pozadí
Černá
Úhlopříčka obrazovky
10,1" (256,54mm)
Rozteč bodů
0,17mm Š x 0,17mm V