SSD-250A-R-T
Číslo produktu DigiKey
118-SSD-250A-R-T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SSD-250A-R-T
Popis
CURRENT SENSOR SWITCH 250A
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Snímač proudu 250A 1 Kanál Proudový spínač Obousměrný
Kategorie
Výstup
ModBus, RS485
Mfr
Kmitočet
DC ~ 5kHz
Řada
Linearita
±0,1%
Balení
Sáček
Přesnost
±0,1%
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
5V ~ 60V
Pro měření
DC
Odebíraný proud (max)
55mA
Typ snímače
Provozní teplota
-40°C ~ 115°C