PFS35-0R2F1
Číslo produktu DigiKey
696-PFS35-0R2F1TR-ND - Páska a cívka (TR)
696-PFS35-0R2F1CT-ND - Řezaná páska (CT)
696-PFS35-0R2F1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PFS35-0R2F1
Popis
RES 0.2 OHM 1% 35W TO263 DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
200 mOhms ±1% 35W Čipový odpor Nestandardní DPAK Snímání proudu, Odolávající impulzům Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PFS35-0R2F1 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Snímání proudu, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
Nestandardní DPAK
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,406" D x 0,398" Š (10,30mm x 10,10mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,185" (4,70mm)