PF2203-0R1F1
Číslo produktu DigiKey
696-1161-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PF2203-0R1F1
Popis
RES 0.1 OHM 1% 35W TO220
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 mOhms ±1% 35W Rezistor s vývody do otvorů TO-220-2 Snímání proudu, Ohnivzdorný, Odolávající impulzům, Pojistka Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PF2203-0R1F1 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Snímání proudu, Ohnivzdorný, Odolávající impulzům, Pojistka
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Trubice
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Odpor
Velikost / rozměry
0,417" D x 0,177" Š (10,60mm x 4,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,591" (15,00mm)