PCS-0R0047D1
Číslo produktu DigiKey
696-PCS-0R0047D1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCS-0R0047D1
Popis
RES 0.0047 OHM 0.5% 40W RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 mOhms ±0,5% 40W Rezistor s vývody do otvorů 4-SIP Snímání proudu Kovová fólie
Kategorie
Vlastnosti
Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
±10ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 130°C
Balení
Trubice
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Radiální přívod
Odpor
Velikost / rozměry
0,878" D x 0,177" Š (22,30mm x 4,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,687" (17,45mm)