BRS300-47RJ8
Číslo produktu DigiKey
696-1898-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BRS300-47RJ8
Popis
RES CHAS MNT 47 OHM 5% 300W
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 Ohms ±5% 300W Kovové plátování Odpor pro montáž na šasi
Modely EDA/CAD
BRS300-47RJ8 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
260ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C
Velikost / rozměry
8,268" D x 3,150" Š (210,00mm x 80,00mm)
Odpor
47 Ohms
Výška při usazení (max)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±5%
Výkon (W)
300W