BRS300-1RJ8
Číslo produktu DigiKey
696-1892-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BRS300-1RJ8
Popis
RES CHAS MNT 1 OHM 5% 300W
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 Ohms ±5% 300W Kovové plátování Odpor pro montáž na šasi
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BRS300-1RJ8 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
260ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C
Řada
Vlastnosti
Odolný proti vlhkosti
Balení
Krabice
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Otvory na šrouby
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
8,268" D x 3,150" Š (210,00mm x 80,00mm)
Odpor
1 Ohms
Výška při usazení (max)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±5%
Provedení přívodů
Vodiče
Výkon (W)
300W