BRS200-50RJ8
Číslo produktu DigiKey
696-1889-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BRS200-50RJ8
Popis
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 200W
Podrobný popis
50 Ohms ±5% 200W Kovové plátování Odpor pro montáž na šasi
Modely EDA/CAD
BRS200-50RJ8 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
260ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C
Velikost / rozměry
5,906" D x 3,150" Š (150,00mm x 80,00mm)
Odpor
50 Ohms
Výška při usazení (max)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±5%
Výkon (W)
200W