BRS200-2RJ8 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
TE Connectivity Passive Product
Skladem : 0
Katalogový list
2 Ohms ±5% 200W Kovové plátování Odpor pro montáž na šasi
Breaking Resistors Applications
BRS200-2RJ8
Číslo produktu DigiKey
696-1885-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BRS200-2RJ8
Popis
RES CHAS MNT 2 OHM 5% 200W
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
BRS200-2RJ8 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
260ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C
Velikost / rozměry
5,906" D x 3,150" Š (150,00mm x 80,00mm)
Odpor
2 Ohms
Výška při usazení (max)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±5%
Výkon (W)
200W