RT9198-33GBR
Číslo produktu DigiKey
1028-RT9198-33GBRTR-ND - Páska a cívka (TR)
1028-RT9198-33GBRCT-ND - Řezaná páska (CT)
1028-RT9198-33GBRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RT9198-33GBR
Popis
IC REG LIN 3.3V 300MA SOT23-5R
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA SOT-23-5R
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
130 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB ~ 30dB (100Hz ~ 10kHz)
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - vstup (max)
5,5V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5R
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,33V při 300mA