RT9183-33GGF je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Analog Devices Inc.
Skladem : 644
Katalogový list
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,5A SOT-223F
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
RT9183-33GGF
Číslo produktu DigiKey
RT9183-33GGF-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RT9183-33GGF
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT-223F
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Pokles napětí (max)
0,5V při 1,5A
Mfr
Proud - výstup
Balení
Páska a cívka (TR)
Klidový proud (Iq)
500 µA
Stav součásti
Zastaralé
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - vstup (max)
5,5V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223F
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V