R7FS7G27H2A01CLK#AC0
Číslo produktu DigiKey
R7FS7G27H2A01CLK#AC0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R7FS7G27H2A01CLK#AC0
Popis
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 145TFLGA
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M4 Renesas Synergy™ S7 IO mikrokontroléru 32 bitů 240MHz 4MB (4M x 8) FLASH 145-TFLGA (7x7)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
R7FS7G27H2A01CLK#AC0 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
64K x 8
Balení
Hromadné balení
Velikost paměti RAM
640K x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 19x12b; D/A 2x12b
Jádrový procesor
ARM® Cortex®-M4
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
32 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
240MHz