ISL8200MIRZ
Číslo produktu DigiKey
ISL8200MIRZ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ISL8200MIRZ
Popis
DC DC CONVERTER 0.6-6V
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 0,6 ~ 6V 10A 4,5V - 20V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ISL8200MIRZ Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
10A
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Nosič
Vlastnosti
OCP, OTP, OVP, UVLO
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Neizolovaný modul PoL
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 23-PowerQFN
Napětí - vstup (min)
4,5V
Velikost / rozměry
0,59" D x 0,59" Š x 0,09" V (15,0mm x 15,0mm x 2,2mm)
Napětí - vstup (max)
20V