AT25SF041B-SSHB-B
Číslo produktu DigiKey
1265-AT25SF041B-SSHB-B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT25SF041B-SSHB-B
Popis
IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
FLASH - NOR Paměťový IO 4Mbit SPI - Quad I/O 108 MHz 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AT25SF041B-SSHB-B Modely
Kategorie
Paměťové rozhraní
SPI - Quad I/O
Mfr
Taktovací frekvence
108 MHz
Balení
Trubice
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
5µs, 2,5ms
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
2,5V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TC)