RMOD400-60-24SW
Číslo produktu DigiKey
945-RMOD400-60-24SW-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RMOD400-60-24SW
Popis
400W DC/DC-CONVERTER 'PLUG & PLA
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený DC/DC převodník 1 Výstup 24V 16,7A 96V Vstup
Kategorie
Proud - výstup (max)
16,7A
Výrobce
Recom Power
Výkon (W)
401W
Řada
Izolační napětí
2.5 kV
Balení
Krabice
Aplikace
ITE (komerční)
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
85%
Typ
Uzavřený
Provozní teplota
-35°C ~ 85°C
Napětí - vstup (min)
33,6V
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup (max)
96V
Velikost / rozměry
8,00" D x 4,53" Š x 2,40" V (203,2mm x 115,1mm x 61,0mm)
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
CE, cURus, UKCA
Napětí - výstup 1
24V