REM30-2405SW
Číslo produktu DigiKey
945-3203-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
REM30-2405SW
Popis
DC DC CONVERTER 5V 30W
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 5V 6A 9V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
REM30-2405SW Modely
Kategorie
Výkon (W)
30 W
Mfr
Izolační napětí
5 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Balení
Trubice
Vlastnosti
OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (s poklesem výkonu)
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
88%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
9V
Pouzdro
Modul 6-DIP, 5 přívodů
Napětí - vstup (max)
36V
Velikost / rozměry
2,00" D x 1,00" Š x 0,40" V (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
6A