REC30K-2405SZ
Číslo produktu DigiKey
945-REC30K-2405SZ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
REC30K-2405SZ
Popis
30W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 5V 6A 9V - 36V Vstup
Modely EDA/CAD
REC30K-2405SZ Modely
Kategorie
Výkon (W)
30 W
Mfr
Izolační napětí
2 kV
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (s poklesem výkonu)
Účinnost
87%
Napětí - vstup (min)
9V
Napětí - vstup (max)
36V
Velikost / rozměry
1,00" D x 1,00" Š x 0,40" V (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Proud - výstup (max)
6A