REC10-1215DRW/H2/A/M
Číslo produktu DigiKey
945-3336-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
REC10-1215DRW/H2/A/M
Popis
DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 15V -15V 333mA, 333mA 9V - 18V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
REC10-1215DRW/H2/A/M Modely
Kategorie
Výkon (W)
10 W
Mfr
Izolační napětí
2 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Trubice
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, SCP
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 75°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
86%
Počet výstupů
2
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
9V
Pouzdro
Modul 24-DIP, 9 přívodů
Napětí - vstup (max)
18V
Velikost / rozměry
1,26" D x 0,80" Š x 0,40" V (32,0mm x 20,3mm x 10,2mm)
Napětí - výstup 1
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Napětí - výstup 2
-15V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
333mA, 333mA