RACT25-700
Číslo produktu DigiKey
945-3068-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RACT25-700
Popis
LED SUPPLY CC AC/DC 25W 18-36V
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
700mA 18 ~ 36V Konstantní proud LED řadič Převodník střídavý-stejnosměrný Topologie 1 Výstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RACT25-700 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Výkon (W)
25 W
Výrobce
Recom Power
Izolační napětí
3.75 kV
Řada
Stmívání
Triak
Balení
Krabice
Vlastnosti
OCP, OTP, OVP, SCP
Stav součásti
Aktivní
Stupeň ochrany
IP20
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-20°C ~ 50°C
Typ
Konstantní proud
Účinnost
85%
Topologie
Převodník střídavý-stejnosměrný
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Velikost / rozměry
4,72" D x 1,77" Š x 1,10" V (120,0mm x 45,0mm x 28,0mm)
Napětí - vstup (min)
198VAC
Schvalovací agentura
CE
Napětí - vstup (max)
264VAC
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - výstup
18 ~ 36V
Hmotnost
0,221lb (100,24g)
Proud - výstup (max)
700mA