RACM90-12SK/ENC
Číslo produktu DigiKey
945-RACM90-12SK/ENC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RACM90-12SK/ENC
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 90W
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Vstup
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
4 kV
Balení
Nosič
Účinnost
87%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 90°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený
Vlastnosti
Základní deska, podpora stejnosměrného vstupu, PFC, univerzální vstup
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Velikost / rozměry
4,66" D x 2,47" Š x 1,52" V (118,3mm x 62,7mm x 38,7mm)
Napětí - výstup 1
12V
Schvalovací agentura
CE, EAC
Proud - výstup 1
7.5 A