RACM65-48S
Číslo produktu DigiKey
RACM65-48S-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RACM65-48S
Popis
AC/DC CONVERTER 48V 65W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 48V 85 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
RACM65-48S Modely
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
93%
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
3,60" D x 2,38" Š x 1,31" V (91,4mm x 60,5mm x 33,3mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
48V
Proud - výstup 1
1.36 A