RACM65-24S
Číslo produktu DigiKey
945-2590-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RACM65-24S
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 65W
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 85 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
RACM65-24S Modely
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
93,5%
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
3,60" D x 2,38" Š x 1,31" V (91,4mm x 60,5mm x 33,3mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
24V
Proud - výstup 1
2.71 A