RACM65-12S
Číslo produktu DigiKey
945-2589-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RACM65-12S
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 65W
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 85 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RACM65-12S Modely
Kategorie
Aplikace
Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
92,5%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, Univerzální vstup
Typ
Uzavřený
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
3,60" D x 2,38" Š x 1,31" V (91,4mm x 60,5mm x 33,3mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE, cURus
Napětí - výstup 1
12V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
5.42 A