RACM40-05S
Číslo produktu DigiKey
RACM40-05S-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RACM40-05S
Popis
AC/DC CONVERTER 5V 40W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 5V 85 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
90%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Umožňuje vstup DC, Univerzální vstup
Typ
Uzavřený
Způsob montáže
Montáž na šasi
Velikost / rozměry
3,60" D x 2,38" Š x 1,31" V (91,4mm x 60,5mm x 33,3mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE, cURus
Napětí - výstup 1
5V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
8 A