RACM15E-05SK/PMAD-CTN
Číslo produktu DigiKey
945-RACM15E-05SK/PMAD-CTN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RACM15E-05SK/PMAD-CTN
Popis
AC/DC CONVERTER 5V 15W
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 5V 80 ~ 275 VAC, 120 ~ 370 VDC Vstup
Kategorie
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4.2 kV
Řada
Účinnost
82%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Základní deska, podpora stejnosměrného vstupu, PFC, univerzální vstup
Typ
Uzavřený
Způsob montáže
Montáž na šasi/ lištu DIN
Velikost / rozměry
3,20" D x 1,00" Š x 1,10" V (81,3mm x 25,4mm x 27,9mm)
Napětí - vstup
80 ~ 275 VAC, 120 ~ 370 VDC
Schvalovací agentura
CB Scheme, CE, cURus, FCC, UKCA
Napětí - výstup 1
5V
Standardní číslo
60335-1; 60601-1; 62368-1
Proud - výstup 1
3 A