RACD100-700A je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Skladem : 3
Katalogový list
700mA 100 ~ 142V Konstantní proud LED řadič Převodník střídavý-stejnosměrný Topologie 1 Výstup
RACD100-700A
Číslo produktu DigiKey
945-2147-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RACD100-700A
Popis
LED DRIVER CC AC/DC 100-142V
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Výkon (W)
100 W
Výrobce
Recom Power
Izolační napětí
3.75 kV
Řada
Stmívání
Analogový, PWM
Balení
Hromadné balení
Vlastnosti
OTP, OVP, SCP
Stav součásti
Zastaralé
Stupeň ochrany
IP67
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-30°C ~ 55°C
Typ
Konstantní proud
Účinnost
91%
Topologie
Převodník střídavý-stejnosměrný
Provedení koncovky
Vodiče
Velikost / rozměry
7,80" D x 2,24" Š x 1,46" V (198,0mm x 57,0mm x 37,0mm)
Napětí - vstup (min)
90VAC
Schvalovací agentura
CE, cUL, UL
Napětí - vstup (max)
305VAC
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - výstup
100 ~ 142V
Hmotnost
1,7lb (771,1 g)
Proud - výstup (max)
700mA