RAC20-24SK/W
Číslo produktu DigiKey
945-3242-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RAC20-24SK/W
Popis
20W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE'
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RAC20-24SK/W Modely
Kategorie
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční)
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C (s poklesem výkonu)
Balení
Nosič
Vlastnosti
Univerzální vstup
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na šasi
Typ
Uzavřený
Velikost / rozměry
2,07" D x 1,08" Š x 0,91" V (52,5mm x 27,4mm x 23,0mm)
Schvalovací agentura
CE, cURus
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Minimální požadované zatížení
Ne
Napětí - výstup 1
24V