RAC06-3.3SC je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
Recom Power
Skladem : 93
Katalogový list
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 3,3V 1,5A 80 ~ 264VAC, 115 ~ 370VDC Vstup
Navigating the Complexities of AC/DC Designs and Specifications
RAC06-3.3SC
Číslo produktu DigiKey
945-1773-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RAC06-3.3SC
Popis
AC/DC CONVERTER 3.3V 6W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
RAC06-3.3SC Modely
Kategorie
Vlastnosti
Univerzální vstup
Výrobce
Recom Power
Provozní teplota
-25°C ~ 75°C (s poklesem výkonu)
Řada
Účinnost
70%
Balení
Trubice
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Zastaralé
Pouzdro
Modul 5-DIP, 4 přívody
Typ
Uzavřený
Velikost / rozměry
2,11" D x 1,09" Š x 0,65" V (53,5mm x 27,8mm x 16,6mm)
Schvalovací agentura
CE, cULus, EN
Napětí - vstup
80 ~ 264VAC, 115 ~ 370VDC
Standardní číslo
Napětí - výstup 1
3,3V
Napěťová regulace
±0,3%
Proud - výstup (max)
1,5A
Regulace zátěže
±0,5%
Výkon (W)
6 W