RAC04-3.3SA je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
Recom Power
Skladem : 184
Katalogový list
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 3,3V 1,2A 90 ~ 264VAC Vstup
RAC04-3.3SA
Číslo produktu DigiKey
945-1071-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RAC04-3.3SA
Popis
AC/DC CONVERTER 3.3V 4W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
RAC04-3.3SA Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Řada
Účinnost
68%
Stav součásti
Zastaralé
Velikost / rozměry
1,44" D x 1,07" Š x 0,69" V (36,7mm x 27,0mm x 17,6mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Standardní číslo
Napětí - výstup 1
3,3V
Napěťová regulace
±0,2%
Proud - výstup (max)
1,2A
Regulace zátěže
±1%
Výkon (W)
4 W