RAC04-15SA
Číslo produktu DigiKey
945-1068-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RAC04-15SA
Popis
AC/DC CONVERTER 15V 4W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 15V 267mA 90 ~ 264VAC Vstup
Modely EDA/CAD
RAC04-15SA Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Řada
Účinnost
77%
Stav součásti
Zastaralé
Velikost / rozměry
1,44" D x 1,07" Š x 0,69" V (36,7mm x 27,0mm x 17,6mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Standardní číslo
Napětí - výstup 1
15V
Napěťová regulace
±0,2%
Proud - výstup (max)
267mA
Regulace zátěže
±0,5%
Výkon (W)
4 W