RAC04-12SA
Číslo produktu DigiKey
945-1066-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RAC04-12SA
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 4W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 12V 333mA 90 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RAC04-12SA Modely
Kategorie
Vlastnosti
Univerzální vstup
Výrobce
Recom Power
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Řada
Účinnost
77%
Balení
Krabice
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Pouzdro
Modul 7-DIP
Typ
Uzavřený
Velikost / rozměry
1,44" D x 1,07" Š x 0,69" V (36,7mm x 27,0mm x 17,6mm)
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
CE, cULus, EN
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Standardní číslo
Napětí - výstup 1
12V
Napěťová regulace
±0,2%
Proud - výstup (max)
333mA
Regulace zátěže
±0,5%
Výkon (W)
4 W