RAC03-24SK/SMT-R
Číslo produktu DigiKey
945-RAC03-24SK/SMT-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
945-RAC03-24SK/SMT-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
945-RAC03-24SK/SMT-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RAC03-24SK/SMT-R
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 3W
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 24V 125mA 85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC Vstup
Kategorie
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční)
Výrobce
Recom Power
Vlastnosti
PFC, Univerzální vstup
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C (s poklesem výkonu)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Účinnost
77%
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Uzavřený
Pouzdro
Modul 20-SMD, 10 přívodů
Velikost / rozměry
1,09" D x 0,93" Š x 0,81" V (27,7mm x 23,7mm x 20,6mm)
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC
Schvalovací agentura
CE, cURus, FCC
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
60335-1; 62368-1
Proud - výstup (max)
125mA
Napěťová regulace
±2,5%
Výkon (W)
3 W
Regulace zátěže
2,5%