RAC02-12SGA
Číslo produktu DigiKey
945-3048-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RAC02-12SGA
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 2W
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 12V 167mA 85 ~ 264VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RAC02-12SGA Modely
Kategorie
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční)
Výrobce
Recom Power
Vlastnosti
Univerzální vstup
Řada
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Balení
Trubice
Účinnost
72%
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Uzavřený
Pouzdro
Modul 4-DIP
Velikost / rozměry
1,33" D x 0,87" Š x 0,75" V (33,7mm x 22,2mm x 19,0mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE, cURus
Napětí - výstup 1
12V
Napěťová regulace
±2%
Proud - výstup (max)
167mA
Regulace zátěže
±6%
Výkon (W)
2 W